Telefon : 0(533) 237 94 46 | E-mail : iletisim@osmanlipanjur.com

Hebeschiebe 76 Pvc Sürme Sistemi

Hebeschiebe 76 Pvc Sürme Sistemi

Bırakın, görüş açınız daha da derinleşsin!Geniş cepheleri dışarıya açmanın en şık yolu; Hebeschiebe 76 / PVC Sürme Sistemleri

Geniş bir görüş açısı sağlayarak, teras, balkon ve bahçelerinize açılan kapılarınızı manzaranızı bölmeden dış dünya ile birleştirebilir, mekanlarınıza değer katarak tek bir hamle ile hiç zorlanmadan açıp kapayabilirsiniz.

Hebeschiebe 76 / PVC Sürme Sistemi’nin tasarımında, hem profillerde hem de detaylarda izolasyon kavramı ön planda tutulmuştur. Kanatlar 76 mm genişliğinde ve 4 odacıklıdır. Kanatlarda yüksek atalet moment değerine sahip destek sacı kullanımı ile geniş açıklıklarda doğramalar yapılabilmektedir. Alt kasa olarak, hem alüminyum kasa hem de PVC kasa kullanma imkânı bulunmaktadır. Sistemde özel contalar kullanılarak, sisteme mükemmel izolasyon kazandırılması amaçlanmıştır. Sistemde ayrıca, 45 mm kalınlığa kadar cam uygulaması yapılabilmektedir.

Hebeschiebe 76 / PVC Sürme Sistemleri ile renk konusunda da Egepen Deceuninck’in zengin deneyiminden yararlanarak her zevke uygun çözümler sunulmaktadır.

 Hebeschiebe 76 Sistemi föy