Telefon : 0(533) 237 94 46 | E-mail : iletisim@osmanlipanjur.com

Zendow Pvc Pencere ve Kapı Sistemi

Zendow Pvc Pencere ve Kapı Sistemi

Yaşam Konforunu Artırmak İsteyenlere;

Bütçeleri zorlamadan konfor ve yalıtım arayanların tercihi; Everest Max PVC Kapı ve Pencere Sistemleri!

Everest Max PVC Kapı ve Pencere Sistemi, ürün yelpazesi ile mükemmel izolasyon, konfor ve şıklığı bütçeleri zorlamadan sağlamak mümkün.

Everest Max PVC Kapı ve Pencere Sistemi, 60 mm genişliğinde olup, 4 odacıklı ve 2 contalı olarak tasarlanmıştır. TPE conta kullanımı ile sisteme köşelerde kaynaklanabilme yeteneği kazandırılmış, dolayısı ile mükemmel izolasyon sağlanmıştır.

Everest Max PVC Kapı ve Pencere Sistemi, 90 mm ve 150 mmlik pervaz profilleri, greyaj, ara bağlantı profilleri, açılı köşe dönüş, 90° ve 135° köşe dönüş, damlalık, alüminyum eşik, çeşitli kapatma profilleri ve denizlik montaj profili ile geniş bir ürün ailesine sahiptir. Sistem içindeki kapı kanat ve dışa açılan kapı kanat profillerinin yükseklikleri optimize edilerek azaltılmış, böylelikle cam yüzeyi yani görüş alanı artırılmıştır. Everest Max  PVC Kapı ve Pencere Sistemiiçerisinde, farklı detaylara çözüm oluşturabilecek Everest Max kasa, pervazlı kasa, imaj kasa (L54) vb. seçenekler yer almaktadır.

Everest Max PVC Kapı ve Pencere Sistemi, suyun tahliyesini hızlandıran, özel eğilimli bir  tasarıma sahiptir. Sistem; katlanır kapı, paralel sürme, dışa açılım vb. özel pencere tiplerinin üretimini mümkün kılmaktadır. Güvenlik açısından tavsiye edilen emniyetli ispanyolet kavramı, sistem içerisinde uygulanabilmektedir. Everest Max  PVC Kapı ve Pencere Sistemi, diğer tüm sistemler ile uyumludur (Sineklik, panjur, kepenk vb). Everest Max PVC Kapı ve Pencere  Sistemi'nde yer alan profiller, TS 5358 EN 12608e uygundur.


 Everest Max Sistemi Föy
 Everest Max Sistemi Teknik Çizim
 Everest Max Sistemi İngilizce Föy